Netball New Zealand
Rapua
Sign-in
Join today
Kāinga
Ko wai mātou
NNZ Centenary
Ko wai a Poitarawhiti NZ
Te Tira Hautū
Ngā Mema Poari
NNZ Youth Board
Ngā Tūranga Mahi
Poipoia Plan
CX Strategy
Tō Mātou Kēmu
He aha te Poitarawhiti?
Te Hītoria
Ngā Toa Poitarawhiti
Tohu Whakamānawa
Ngā Rau Huia
Netball Oceania
Poitarawhiti ki te Ao
Rongo Kōrero
Whakataetae & Taiopenga
Te Rātaka
Whakaahua
Ngā Taiopenga a Motu
Ngā Taiopenga Hirahira
ANZ Premiership
Te Hapori
Tākaro Poitarawhiti
Ngā Rau o te Āpōpō
NetballSmart
Te Whakaako
Te Kaiwawao
He Koha Mahi
Poitarawhiti hunga mātātahi
Good Sports
Te Ako & Whakawhanake
Centre Management
Poitarawhiti Toa
Ngā Rau Hiriwa
Te Tira Rau Whakawhanake
Ngā ara
Te Ara Kaitākaro
Ngā kaiwhakaako
Ngā kaiwawao
Karahipi Pirimia
Pūroi Kore
Ngā Rauemi
Te Whare Pukapuka
Whare Arapāho
Te Toa Hokohoko
Ko wai mātou
NNZ Centenary
Ko wai a Poitarawhiti NZ
Te Tira Hautū
Ngā Mema Poari
NNZ Youth Board
Ngā Tūranga Mahi
Poipoia Plan
CX Strategy
Tō Mātou Kēmu
He aha te Poitarawhiti?
Te Hītoria
Ngā Toa Poitarawhiti
Tohu Whakamānawa
Ngā Rau Huia
Netball Oceania
Poitarawhiti ki te Ao
Whakataetae & Taiopenga
Te Rātaka
Whakaahua
Ngā Taiopenga a Motu
Ngā Taiopenga Hirahira
ANZ Premiership
Te Hapori
Tākaro Poitarawhiti
Ngā Rau o te Āpōpō
NetballSmart
Te Whakaako
Te Kaiwawao
He Koha Mahi
Poitarawhiti hunga mātātahi
Good Sports
Te Ako & Whakawhanake
Centre Management
Poitarawhiti Toa
Ngā Rau Hiriwa
Te Tira Rau Whakawhanake
Ngā ara
Te Ara Kaitākaro
Ngā kaiwhakaako
Ngā kaiwawao
Karahipi Pirimia
Pūroi Kore
Ngā Rauemi
Te Whare Pukapuka
Whare Arapāho
Rapua
Sign-in
Join today
Follow NetballNZ
Back to menu
Back
Open Champs
Overview
Draw - Day 1
Draw - Day 2
Draw - Day 3
Draw - Day 4
Draw - Day 5
Pools
Ladder
Ladder (17-20)
Venue
WEDNESDAY, 6 SEPTEMBER
10:00 AM
Game
15
Court
1
Pool
D
Christchurch Red
68
Howick Pakuranga
20
Game
16
Court
4
Pool
B
Central Lakes
20
Auckland
49
Game
17
Court
7
Pool
B
Hamilton City
35
Dunedin
39
11:30 AM
Game
18
Court
1
Pool
D
Counties Manukau Cluster
58
Taranaki
29
Game
19
Court
4
Pool
C
Wellington
33
Manawatu
50
Game
20
Court
7
Pool
C
Rotorua
25
Christchurch Black
38
2:30 PM
Game
21
Court
1
Pool
A
Waitakere
67
Hutt Valley
26
Game
22
Court
4
Pool
A
Invercargill
39
North Harbour
37
4:00 PM
Game
23
Court
1
Pool
B
Cambridge
35
Auckland
38
Game
24
Court
4
Pool
B
Hamilton City
55
Central Lakes
21
Game
25
Court
7
Pool
D
Gisborne
37
Howick Pakuranga
46
5:30 PM
Game
26
Court
1
Pool
D
Christchurch Red
58
Taranaki
20
Game
27
Court
4
Pool
C
Tauranga
46
Wellington
28
Game
28
Court
7
Pool
C
Christchurch Black
28
Manawatu
49
Principal partner
Broadcast partner
International series partner
Major partners
Official partners
Funding partners