Netball New Zealand
Rapua
Sign-in
Join today
Kāinga
Ko wai mātou
NNZ Centenary
Ko wai a Poitarawhiti NZ
Te Tira Hautū
Ngā Mema Poari
NNZ Youth Board
Ngā Tūranga Mahi
Poipoia Plan
CX Strategy
Tō Mātou Kēmu
He aha te Poitarawhiti?
Te Hītoria
Ngā Toa Poitarawhiti
Tohu Whakamānawa
Ngā Rau Huia
Netball Oceania
Poitarawhiti ki te Ao
Rongo Kōrero
Whakataetae & Taiopenga
Te Rātaka
Whakaahua
Ngā Taiopenga a Motu
Ngā Taiopenga Hirahira
ANZ Premiership
Te Hapori
Tākaro Poitarawhiti
Ngā Rau o te Āpōpō
NetballSmart
Te Whakaako
Te Kaiwawao
He Koha Mahi
Poitarawhiti hunga mātātahi
Good Sports
Te Ako & Whakawhanake
Centre Management
Poitarawhiti Toa
Ngā Rau Hiriwa
Te Tira Rau Whakawhanake
Ngā ara
Te Ara Kaitākaro
Ngā kaiwhakaako
Ngā kaiwawao
Karahipi Pirimia
Pūroi Kore
Ngā Rauemi
Te Whare Pukapuka
Whare Arapāho
Te Toa Hokohoko
Ko wai mātou
NNZ Centenary
Ko wai a Poitarawhiti NZ
Te Tira Hautū
Ngā Mema Poari
NNZ Youth Board
Ngā Tūranga Mahi
Poipoia Plan
CX Strategy
Tō Mātou Kēmu
He aha te Poitarawhiti?
Te Hītoria
Ngā Toa Poitarawhiti
Tohu Whakamānawa
Ngā Rau Huia
Netball Oceania
Poitarawhiti ki te Ao
Whakataetae & Taiopenga
Te Rātaka
Whakaahua
Ngā Taiopenga a Motu
Ngā Taiopenga Hirahira
ANZ Premiership
Te Hapori
Tākaro Poitarawhiti
Ngā Rau o te Āpōpō
NetballSmart
Te Whakaako
Te Kaiwawao
He Koha Mahi
Poitarawhiti hunga mātātahi
Good Sports
Te Ako & Whakawhanake
Centre Management
Poitarawhiti Toa
Ngā Rau Hiriwa
Te Tira Rau Whakawhanake
Ngā ara
Te Ara Kaitākaro
Ngā kaiwhakaako
Ngā kaiwawao
Karahipi Pirimia
Pūroi Kore
Ngā Rauemi
Te Whare Pukapuka
Whare Arapāho
Rapua
Sign-in
Join today
Follow NetballNZ
Back to menu
Back
Open Champs
Overview
Draw - Day 1
Draw - Day 2
Draw - Day 3
Draw - Day 4
Draw - Day 5
Pools
Ladder
Ladder (17-20)
Venue
THURSDAY, 7 SEPTEMBER
8:30 AM
Game
29
Court
1
Pool
C
Wellington
40
Rotorua
17
Game
30
Court
4
Pool
A
Waitakere
45
North Harbour
53
10:00 AM
Game
31
Court
1
Pool
C
Tauranga
41
Manawatu
36
Game
32
Court
4
Pool
B
Hamilton City
48
Auckland
40
Game
33
Court
7
Pool
D
Taranaki
40
Gisborne
34
11:30 AM
Game
34
Court
1
Pool
B
Cambridge
39
Dunedin
32
Game
35
Court
4
Pool
A
Hutt Valley
33
Invercargill
49
Game
36
Court
7
Pool
D
Counties Manukau Cluster
38
Christchurch Red
43
4:00 PM
Game
37
Court
1
Pool
9 - 16
Cambridge
37
Wellington
32
Game
38
Court
4
Pool
9 - 16
Waitakere
62
Taranaki
33
Game
39
Court
7
Pool
17 - 20
Central Lakes
38
Rotorua
30
5:30 PM
Game
40
Court
1
Pool
9 - 16
Christchurch Black
23
Dunedin
35
Game
41
Court
4
Pool
9 - 16
Howick Pakuranga
50
Hutt Valley
26
Game
42
Court
7
Pool
17 - 20
Gisborne
39
Dunedin Development (inv)
41
Principal partner
Broadcast partner
International series partner
Major partners
Official partners
Funding partners